Lars Rolf Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LARS ROLF (1923-2001): skulptur, polykromt bemålad metall, monogramsignerad och daterad LR 56, numrerad 1/40, höjd ca 26, 16x11 cm
Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem
Bruksspår
883820
2021-03-07