Lars Rolf Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS ROLF (1923-2001): skulptur, polykromt bemålad metall, monogramsignerad och daterad LR 56, numrerad 1/40, höjd ca 26, 16x11 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

Bruksspår

883820

2021-03-07