Rammar
Vollendet
2021-03-02
883825
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FOTOGRAFIRAMAR, 5 st, 1800/1900-tal, mässing vitmetall förgylld resp. skuren dekor, höjd 15-30 cm
Skurna ramen med skador, slitage