Sven Moell

Sven Moell
Sven Moell
Sven Moell
Sven Moell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN MOELL (1894-1974), Par i samspråk vid bar, olja på pannå, signerad, 72 x 60 cm.

883837

2021-03-06