Ivan Grünewald oljemålning

Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): "Vision av Stockholm", signerad a tergo på spännram, olja på duk, 116x89 cm

883854

2021-03-04