Olle Skagerfors

Olle Skagerfors
Olle Skagerfors
Olle Skagerfors
Olle Skagerfors

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (Sverige, 1920-1997): Landskap,, olja på duk, signerad OS, 46 x 69 cm,

Små nålhål, krackelyr.

883860

2021-03-06