Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

HELMUT MANTEL (1925-1979), figurer, signerad EH Mantel, olja på pannå, bildmått, ca 39x27 cm

883861

2021-03-04