Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, för Gustavsberg, cylinderformad, stengods, dekor i silver av lejon, märkt Gustavsberg Arenta 978, höjd ca 39 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
883863
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här