Olle Skagerfors

Olle Skagerfors
Olle Skagerfors
Olle Skagerfors
Olle Skagerfors

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE SKAGERFORS, landskapsmotiv, olja på duk, signerad, bildmått 42x50 cm

Smärre färgbortfall i kanter, i övrigt fint skick

883864

2021-03-06