Olle Skagerfors oljemålning

Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

6 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (Sverige, 1920-1997): Landskap, olja på duk, signerad OS, 54 x 64 cm.

Små nålhål, krackelyr.

883865

2021-03-06