Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllor, teak, höjd ca 72, 150x41 cm

Bruksslitage, Nyckel finns att hämta vid utlämningen

883867

2021-03-04