Niels Hans Christiansen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NIELS HANS CHRISTIANSEN (1850-1922): Ruin med skridskoåkare, olja på duk, signerad N. H. Christiansen, ca 45x81 cm

Dukskada

883870

2021-03-02