Stig Lindberg vas

Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Grazia", vas, Gustavsberg, glaserat stengods, handmålad silver dekor av kvinna med blommor, märkt Gustavsberg Grazia 229, höjd ca 38 cm, med dedikation SAF 50 år från K.F.O

Slitage, ytliga repor, nedsmutsning, mikronagg kan förekomma

883878

2021-03-08