Stig Lindberg vas
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Grazia", vas, Gustavsberg, glaserat stengods, handmålad silver dekor av kvinna med blommor, märkt Gustavsberg Grazia 229, höjd ca 38 cm, med dedikation SAF 50 år från K.F.O
Slitage, ytliga repor, nedsmutsning, mikronagg kan förekomma
883878
2021-03-08