Henri Laurens

Henri Laurens
Henri Laurens

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954): "Femme allongée au bras levé", färglitografi, signerad och numrerad 108/200, bildstorlek 37 x 55 cm.

Något gulnad, smärre fläck, ej examinerad ur ram.

883879

2021-03-13