Signe Löfgren oljemålning

Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning
Signe Löfgren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE LÖFGREN (1874-1964): Blomsterstilleben, signerad Signe Löfgren, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 38x32 cm

Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer

Smärre färgbortfall

883887

2021-03-08