Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE LÖFGREN (1874-1964): Blomsterstilleben, signerad Signe Löfgren, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 38x32 cm
Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer
Smärre färgbortfall
883887
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här