Figurin, Italien

Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien
Figurin, Italien

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, keramik, märkt Galdi Italia, bredd 42, djup 32, höjd ca 33 cm

Smärre nagg, möjligen lagning

883893

2021-03-01