Skål i silver

Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, silver, 800, sannolikt Tyskland, med vapensköld i botten, på baksidan gåvogravyr daterad 1939, höjd ca 4, diameter 25 cm, vikt ca 643 g

Ingår i temaauktionen Selected silver

Smärre slitage

883910

2021-03-12