Sideboard
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBORD, Art deco, 1920/30-tal, med uppfällbar klaff, fanér i björk och jakaranda, samt svärtade delar, höjd ca 61, total längd 106 samt bredd 40 cm
Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
883935
2021-03-04