Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBORD, Art deco, 1920/30-tal, med uppfällbar klaff, fanér i björk och jakaranda, samt svärtade delar, höjd ca 61, total längd 106 samt bredd 40 cm

Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

883935

2021-03-04