Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, vitlack,bestående av: 4 stolar, matbord, bordets ca 84x140 höjd 74 cm stolarnas sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, färgavfall

883936

2021-03-04