Olle Ängkvist

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Virvlar", akryl på pannå, signerad och daterad a tergo Olle Ängkvist -90, bildmått ca 147x177 cm

Ingår i temaauktion: Sätt färg på ditt hem

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

883940

2021-03-07