Snusmumriken Atelier Fauni

Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni
Snusmumriken Atelier Fauni

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

MUMINFIGUR, Snusmumriken, Atelier Fauni, 1950-/60-tal, Finland, höjd 14 cm.

Sedvanligt slitage

883949

2021-03-03