Pagos golvlampa

Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa
Pagos golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAGOS, golvlampa, 1900-talets mitt, stomme i koppar samt teak, numrerad undertill 91 5, höjd inkl. textilskärm 142 cm

Bruksslitage

883964

2021-03-07