Byrå jakaranda

Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda
Byrå jakaranda

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, troligtvis Danmark, fanérad med jakaranda, 6 lådor, beslag i mässing, höjd ca 100, 67x40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor, märken och slag, nyckel saknas samt översta lådan låst, cites-intyg finns att hämta vid utlämningen

883966

2021-03-05