Skåp Frankrike

Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike
Skåp Frankrike

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, fransk rokokostil, fanerat med olika träslag samt målning med kvinna i landskap, skåplucka med hyllor innanför samt låda,ca 41x102, höjd 99 cm

mindre bruksslitage, Nyckel finns att hämta i utlämningen

883968

2021-03-08