Skåp Frankrike
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, fransk rokokostil, fanerat med olika träslag samt målning med kvinna i landskap, skåplucka med hyllor innanför samt låda,ca 41x102, höjd 99 cm
mindre bruksslitage, Nyckel finns att hämta i utlämningen
883968
2021-03-08