Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): "Drottningholm", signerad och daterad Jolin 1964, olja på duk, ca 61x50 cm.

883970

2021-03-05