AXEL OLSON färglitografi

AXEL OLSON färglitografi
AXEL OLSON färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): komposition signerad Axel Olson, numrerad 181/260, färglitografi, bladmått ca 71x56,5 cm

gulnad, ej examinerad ur ram

883992

2021-03-05