Sven Jonson olja på pannå

Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN JONSON (1902-81): "Solbelyst portal", signerad och daterad Sven Jonson -56, olja på duk, ca 19x27 cm

883993

2021-03-03