Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SVEN JONSON (1902-81): "Solbelyst portal", signerad och daterad Sven Jonson -56, olja på duk, ca 19x27 cm
883993
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här