Gabriel Engberg oljemålning

Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning
Gabriel Engberg oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

400 EUR

GABRIEL ENGBERG (1872-1953) islossning, signerad, olja på duk, 47x54 cm

884006

2021-03-10