Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVMODELL, 1900-talets första hälft, lackerat furuskrov monterad på svartbetsad furuplanka, längd 97, höjd 18 cm.

Något slitage.

884008

2021-03-13