Saija Leskinen oljemålning

Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning
Saija Leskinen oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

SAIJA LESKINEN (1912-2003) "oddball", signerad samt daterad 1974, olja på duk, 50x55 cm

884009

2021-03-09