Waltham herrfickur

Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur
Waltham herrfickur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALTHAM, fickur, gulddoublé, 1900-talets början, savoentt, vitemaljerad urtavla, diameter 50 mm, klockkedja i gulddoublé

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, lock med defekt fjädring, slitage

884010

2021-03-02