Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
350 EUR
NANNY STILL, FLASKA, signerad Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy, lila glas, höjd 32 cm.
Sedvanligt slitage.
884011
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här