Nanny Still flaska

Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

350 EUR

NANNY STILL, FLASKA, signerad Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy, lila glas, höjd 32 cm.

Sedvanligt slitage.

884011

2021-03-09