Ulla Malm oljemålning

Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

ULLA MALM (född 1930) blomma, signerad, olja på duk pannå, 23x19 cm

884013

2021-03-09