Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LISA LARSON, "Syd", figurin, ur serien "All Världens Barn", Gustavsbergs Studio, brun stengodslera, målat och delvis glaserat, signerad, höjd ca 11 cm
Smärre slitage
884014
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här