Bertil Vallien skål
Vollendet
2021-03-13
884016
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, skål, polykromt överfång på låg fotklack, signerad BBV/AT935006/500 KOSTA BODA ATELIER B Vallien, höjd 13, diameter 16,5cm.
Smärre slitage.