Nanny Still turkos flaska

Nanny Still turkos flaska
Nanny Still turkos flaska
Nanny Still turkos flaska
Nanny Still turkos flaska
Nanny Still turkos flaska
Nanny Still turkos flaska

Klubbat för:

320 EUR

350 EUR

NANNY STILL, FLASKA, signerad Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy, turkostfärgat glas, höjd 31 cm,

Sedvanligt slitage

884017

2021-03-09