Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGRELIEFF, kopia efter guldmasken från Mykene (också kallad Agamemnons dödsmask), förgylld plåt, monterad på betsad träplatta, 28x30 cm

Mindre ytslitage

884018

2021-03-13