Alexander Rosell oljemålning

Alexander Rosell oljemålning
Alexander Rosell oljemålning
Alexander Rosell oljemålning
Alexander Rosell oljemålning
Alexander Rosell oljemålning
Alexander Rosell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDER ROSELL (1859-1922): Figurscen, signerad A Rosell, olja på duk, ca 51x77 cm

884027

2021-03-02