Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTURER, sakrala, 1 par, 1800-talets första hälft, föreställande Jesus samt Jungfru Maria, träskuret furu, äldre bemålning och förgyllning, höjd ca 54 cm
fåtalet sprickor
884029
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här