Sakrala skulpturer

Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer
Sakrala skulpturer

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTURER, sakrala, 1 par, 1800-talets första hälft, föreställande Jesus samt Jungfru Maria, träskuret furu, äldre bemålning och förgyllning, höjd ca 54 cm

fåtalet sprickor

884029

2021-03-02