Anitra Lucander oljemålning

Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

ANITRA LUCANDER (1918-2000) vy, signerad, olja på duk, 39x49 cm

884030

2021-04-18