Vitrinskåp mahogny

Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, fanerat i mahogny, 1900-talets början, välvd front, höjd ca 177, 69x35 cm, nyckel medföljer

Ytskador

884032

2021-03-04