Bonad Sunnerboskolan

Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONAD, del av, Sunnerboskolan, 1800-tal, Visar Fåvitska Jungfrur, målad på papper, ca 50x120 cm

Skador, ej examinerad ur ram

884045

2021-03-02