Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
350 EUR
NANNY STILL, FLASKA, signerad Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy, gult glas, höjd 33,5 cm.
Sedvanligt slitage
884056
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här