Nanny Still gul flaska
Klubbat för:
300 EUR
Arviointi
350 EUR
Kuvaus
NANNY STILL, FLASKA, signerad Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy, gult glas, höjd 33,5 cm.
Kuntoraportti
Sedvanligt slitage
884056
Päivämäärä:
2021-03-09