Nanny Still gul flaska

Nanny Still gul flaska
Nanny Still gul flaska
Nanny Still gul flaska
Nanny Still gul flaska
Nanny Still gul flaska
Nanny Still gul flaska

Klubbat för:

300 EUR

Arviointi

350 EUR

Kuvaus

NANNY STILL, FLASKA, signerad Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy, gult glas, höjd 33,5 cm.

Kuntoraportti

Sedvanligt slitage

884056

Päivämäärä:

2021-03-09