Luktdosa silver Danmark

Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark
Luktdosa silver Danmark

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

HOVEDVANDSÆG / LUKTDOSA, silver, 1800-talets första del, Danmark, Henrik Hornemann, Holsterbro (1773-1815) rokokoform, krönt med krona, invändigt förgylld, stämplad, graverad dekor, höjd ca 8, vikt ca 27 g

884061

2021-03-08