Oidentidierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

PEDRO JUAN (född 1933): "Olivos", signerad Pedro Juan, daterad a tergo 1976, olja på pannå, ca 60x70 cm

884066

2021-03-04