Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Calogerália Élegans, signerad och daterad K.A. Pehrsson -85, färglitografi, provtryck, bildyta ca 26,5x34,5 cm
884068
2021-03-02