Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Calogerália Élegans, signerad och daterad K.A. Pehrsson -85, färglitografi, provtryck, bildyta ca 26,5x34,5 cm

884068

2021-03-02